Telefonas

+467 640 47427

Adresas

Upės g. 6, Kurmaičių k., Kretingos raj.

Žemės kasimo darbai

Nuo pradžios iki galo atvedame komunikacijas. Kasame tranšėjas, įvedame šviesolaidinius interneto ir elektros kabelius, prijungiame naujus vartotojus.

Inžinerinių tinklų įrengimas

Įrengiame pastatų vidaus ir lauko vandentiekį. Klojame drenažą, įrengiame buitinių ir lietaus nuotekų surinkimo sistemas.

Aplinkotvarkos darbai

Pasirūpiname gražia jūsų pieva. Išlyginame ir išvalome sklypus, pašaliname kliūtis, įrengiame įvairaus ploto ir paskirties aikšteles ir stadionus.

Tvarkome ir prižiūrime susisiekimo kelius

Klojame pagrindą būsimam asfalto liejimui ir kelio įrengimui. Taip pat lyginame aikšteles, dedame trinkeles ir kelkraščių bortelius. Renovuojame ir prižiūrime jau esančius kelius, aikšteles ir įvairius susisiekimui naudojamus plotus.

Prijungiame ir atvedame komunikacijos sistemas

Tvarkingai tausodami aplinką tiesiame ir įvedame elektros ar šviesolaidinius interneto kabelius. Įrengiame lauko ir vidaus vandentiekį, bei visas kitas su vandens atvedimu ir nuvedimu susijusias sistemas - drenažą, tranšėjas, buitinių nuotekų surinkimo ir valymo įrenginius.

Pasirūpiname gražia jūsų aplinka nuo pradžios iki galo

Išlyginame žemę, išpjauname medžius ir uolas. Vėliau pašaliname kelmus, akmenis ir kitas kliūtis. Klojame žolę ir įrengiame pievas, žaidimų aikšteles, didesnes aikštes ir stadionus. Tuomet prižiūrime veją nuo piktžolių, kenkėjų, taip pat šienaujame ir genime krūmus bei gyvatvores.